Проектування твердопаливних котельних*
* Проектирование жилых домов и промышленных зданий

Теплогенераторні та котельні
 

Одним з напрямків нашої діяльності є проектування теплогенераторних і котелень.

Теплогенераторна потужністю до 200 кВт.

Котельня від 200 кВт і вище. 

    Наші фахівці можуть провести як проектування нового об'єкта так і здійснити реконструкцію індивідуальної теплогенераторної із заміною застарілого обладнання на нове.
Проектування Котельної починається із  збору вихідних даних. Необхідно провести обстеження , розглянути в комплексі техніко-економічні показники будівлі з точки зору теплоспоживання. Результатом будуть рекомендації по реконструкції або до повної заміни обладнання .
    У разі нового будівництва вихідними даними будуть завдання від розділів опалення , вентиляції , водопостачання і каналізації з показниками теплоємності систем будівлі. Фахівці цих розділів заповнюють так звані опитувальні листи в яких вказують масу різних показників систем . Наприклад в системі водопостачання та каналізації це витрата тепла на потреби гарячого водопостачання , циркуляційний витрата , гідравлічні втрати в мережі водопроводу будівлі.
Далі проводяться необхідні розрахунки і підбирається основного обладнання - котел , теплообмінники , баки. Виробляється компоновка обладнання в приміщенні котельні , розробка принципової схеми . Після цього можна розводити трубопроводи .
У великій котельні трубопроводи доводиться пускати в кілька рівнів . Складається аксонометрична схема .
Остаточним етапом роботи з проектування котельні служить розробка розрізів в місцях важливих перетинів. Зазвичай це два головних види і кілька розрізів по вузлах устаткування. Після того як креслення готові складається специфікація обладнання .


Создан 26 мая 2014BigMir